O nas

skydive

Ośrodek spadochroniarski Skydive to ponad 10-letnie doświadczenie, najlepsi instruktorzy i najnowocześniejszy sprzęt dla całkowitego bezpieczeństwa i satysfakcji klientów. To największa szkoła spadochronowa w Polsce, która specjalizuje się przede wszystkim w skokach tandemowych oraz w organizacji szkoleń AFF dla tych, którzy chcą związać się ze spadochroniarstwem na dłużej.

Jesteśmy grupą pasjonatów i spadochrony są dla nas tym, bez czego nie możemy żyć. Mamy nadzieję, że uda nam się zarazić także i ciebie oraz twoich bliskich naszą pasją. Naszą załogę tworzą kompetentni instruktorzy, w tym także wielokrotni Mistrzowie Polski, kamerzyści, piloci, a także układacze spadochronów. Każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie i jednocześnie ciągle dąży do tego, aby rozwijać się w tej dziedzinie. Wybierając naszą ofertę, masz pewność, że otrzymasz obsługę na najwyższym poziomie.

W naszej szkole spadochronowej Skydive stosujemy tylko najlepszy sprzęt spadochronowy. Do skoków tandemowych wykorzystujemy najdroższy i najlepszy obecnie sprzęt Sigma wyprodukowany przez amerykańską firmę UPT. To gwarancja, że skok będzie odbywał się bezpiecznie. Posiadamy także samolot dwusilnikowy Turbolet L-410, który doskonale nadaje się do skoków spadochronowych. Jest pilotowany przez dwóch doświadczonych pilotów.

Nasza główna baza to lotnisko Kruszyn znajdujące się pod Włocławkiem. To tutaj znajduje się nasze pełne zaplecze. Do dyspozycji oddajemy:

  • 30 miejsc noclegowych w 4-osobowych pokojach z własnymi łazienkami

  • klimatyzowana sala wykładowa na 20 osób

  • bar ze świeżymi i smacznymi posiłkami

  • 400-metrowa układalnia spadochronowa

  • jedyny w Polsce tor wodny używany do Canopy Piloting

Kruszyn dzięki dogodnej lokalizacji jest dostępny dla klientów z całej Polski – zapraszamy także klientów z Warszawy, którzy mogą dojechać tutaj szybko autostradą. Nasza strefa jest dostępna od początku kwietnia aż do końca października od piątku do niedzieli wieczorem – to wtedy organizujemy skoki spadochronowe i szkolenia. Także skaczemy w Kamieniu Śląskim pod Opolem oraz w Przasnyszu w województwie mazowieckim. Harmonogram skoków można znaleźć na naszej stronie internetowej Skydive.pl.

Skoki tandemowe to nasza oferta skierowana do każdego, kto chciałby zasmakować w locie w przestworzach i zobaczeniu, jak świat wygląda z lotu ptaka. Skoki tandemowe odbywają się wspólnie z naszym instruktorem – wykorzystujemy specjalną uprząż, która pozwala na spięcie uczestnika i instruktora do skoku. Skoki te mają miejsce z wysokości 3000 metrów, co daje 30 sekund swobodnego spadania, a także 4000 metrów, co daje około 60 sekund. Do skoków tandemowych nie potrzeba żadnego specjalnego przygotowania – badań lekarskich, przeszkolenia, kondycji, dlatego to oferta skierowana dla każdego, kto chciałby po skoczyć ze spadochronem. To powoduje, że jest to też bardzo dobry pomysł na prezent.

W naszej szkole spadochronowej Skydive można zamówić vouchery upominkowe na skoki tandemowe. To właśnie dzięki nim można zrobić bliskiej osobie wyjątkowy prezent, na przykład na urodziny, rocznicę, z okazji ukończenia szkoły czy też na wieczór kawalerski lub panieński.

Przygotowaliśmy specjalny formularz do rezerwacji skoków spadochronowych na naszej stronie Skydive.pl. Można dokonać rezerwacji nawet teraz, wystarczy tylko wypełnić formularz, podając w nim dane. Przy zakupie vouchera nie wymagamy podawania od razu terminu skoku i danych osoby, na którą będzie on zarejestrowany. Dane te może podać w późniejszym terminie osoba obdarowana.

W naszej ofercie znajdują się również szkolenia AFF – są to przyspieszone szkolenia swobodnego spadania, które przeznaczone są dla osób chcących skakać profesjonalnie. Dzielą się na część teoretyczną i praktyczną i kompleksowo uczą samodzielnych skoków spadochronowych. Na szkolenia AFF można również umówić się z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Jeżeli chcesz zakupić skok spadochronowy w tandemie lub skorzystać z innych oferty Skydive, także jako upominek dla bliskiej osoby, wykonaj szybką rezerwację już teraz na stronie internetowej Skydive.pl.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej szkoły Skydive!