skoki spadochronowe

Sezon spadochronowy 2016 już się zbliża – zarezerwuj skok teraz!

Jeżeli w tym roku chcesz skoczyć ze spadochronem lub też szykuje się ważna okazja, a ty chcesz zrobić wyjątkowy prezent ze skokiem w roli głównej, nie czekaj już dłużej – od kwietnia w naszej szkole Skydive zaczynamy nowy sezon 2016!

Czas od wiosny do jesieni jest najlepszy na skoki spadochronowe. To właśnie wtedy pogoda dopisuje – jest ciepło, świeci słońce, deszcz zdarza się rzadko, dlatego też ryzyko, że skok będzie odwołany, jest znacznie niższe. Najcieplejsze miesiące to te od czerwca do września, więc jeżeli chcesz skakać bez kombinezonu, to najlepszy czas, by poczuć wyjątkową prędkość na swojej skórze i dodatkowo mieć wyjątkowe pamiątkowe zdjęcia z wyczynu.

Rezerwację na skoki spadochronowe w tandemie oraz na szkolenia AFF w sezonie 2016 możesz wykonać już teraz – nasza strona internetowa pozwala na wykonanie rezerwacji 24 godziny na dobę. Zrób to jeszcze dzisiaj i wybierz dla siebie taki termin, który będzie idealny – im wcześniej wykonasz rezerwację, tym ryzyko, że ktoś wcześniej zabierze twój termin, będzie niższe!