Skok tandemowy w prezencie na Dzień Ojca

Chociaż do Dnia Ojca pozostało jeszcze nieco czasu – przypominamy, to 23 czerwca – to już teraz warto zacząć rozglądać się za ciekawym upominkiem, aby zrobić swojemu rodzicowi niecodzienną niespodziankę. Jeżeli jeszcze nie wiesz, co wybrać, ale zależy ci na tym, aby prezent był jedyny w swoim rodzaju, w takim przypadku zapraszamy do skorzystania z oferty naszej szkoły spadochronowej Skydive!

Dla początkujących mamy specjalną ofertę – to skoki tandemowe. Do nich nie potrzeba specjalnego przygotowania, żadnych badań lekarskich, wcześniejszych szkoleń czy wyjątkowej kondycji. Po prostu rezerwujesz skok w naszej szkole internetowej Skydive za pośrednictwem strony internetowej, a następnie przyjeżdżasz do nas. Od nowego sezonu jesteśmy dostępni w czterech lokalizacjach – to Kruszyn pod Włocławkiem, gdzie znajduje się nasza główna baza, następnie Przasnysz, Gliwice oraz Pruszcz Gdański.

Skok w tandemie może być unikatowym prezentem dla taty – niezależnie od jego wieku czy zainteresowań. Wiemy, że wielu marzy o tym, aby skoczyć ze spadochronem, a teraz dzięki skokom tandemowym można spełnić te sny i to wcale nie w takiej wysokiej cenie. Polecamy przede wszystkim skoki z wysokości 4000 metrów, które dają najwięcej emocji. Dodatkowe wykupienie usługi wideofilmowania to jeszcze lepsza pamiątka – nasz kamerzysta zarejestruje cały wyczyn, aby potem można było wspominać go przez długi czas (i mieć się czym chwalić przed znajomymi 😉

Wejdź już teraz na stronę internetową Skydive i wykonaj rezerwację skoku tandemowego w prezencie – otrzymasz eleganckie zaproszenie, które możesz wręczyć na Dzień Ojca. Zapraszamy, wolne terminy czekają!