skoki tandemowe

Skok tandemowy w prezencie także dla dziecka

Szukasz pomysłu na niezwykły prezent dla swojego dziecka? A może chcesz podarować coś niezwykłego swojemu chrześniakowi czy pociesze znajomych? Jeżeli zależy ci na tym, aby twój pomysł na prezent okazał się niezapomniany, w takim przypadku wybierz skok w tandemie!

W skokach tandemowych również mogą brać udział dzieci. W tym przypadku główne wymogi to uzyskanie pozwolenia na piśmie od rodzica albo opiekuna prawnego oraz dodatkowo 140 centymetrów wzrostu. Niestety, dzieci mające poniżej 140 centymetrów nie mogą ze względów technicznych brać udziału w skokach tandemowych. Oczywiście, pamiętaj o tym, żeby wcześniej skontaktować się z rodzicami malucha, gdy chcesz zrobić taki upominek.

Skok możesz podarować jako niespodzianka – zabrać dziecko na wycieczkę z zasłoniętymi oczami i dopiero na miejscu zaprezentować mu jego prezent. Możesz również zakupić voucher upominkowy – wtedy rodzice będą mogli wybrać najbardziej odpowiadający im oraz dziecku termin skoku spadochronowego w tandemie.

Przy zakupie skoku warto też pomyśleć o dokupieniu usługi wideorejestracji – wtedy zdjęcia i film z wyczynu na pewno będą wspaniała pamiątką.