skoki spadochronowe

Skok w tandemie ze zdjęciami i wideofilmowaniem

Jeżeli myślisz o podarowaniu komuś skoku spadochronowego w tandemie, warto również dokupić do niego usługę wideorejestracji. Wtedy oprócz niezwykłych emocji sprezentujesz również fantastyczną pamiątkę na długie lata.

Skoki tandemowe mogą być rejestrowane na filmie oraz fotografowane. Za zebranie materiałów odpowiada wtedy jeszcze jeden skoczek, na którego kasku montowana jest profesjonalna kamera HD. Wyskakuje on przed tandemem, dlatego też jest w stanie uchwycić wyskok oraz pierwsze emocje w tak efektownych ujęciach. To lepsza technika od filmowania „z ręki”, ponieważ wtedy obraz jest ustabilizowany i tym samym jakość usługi wideorejestracji jest najwyższa.

Po wylądowaniu uczestnik skoku otrzymuje płytę ze swoimi zdjęciami – około 30-50 sztuk, a także kilkuminutowym filmem w jakości HD, który prezentuje wyskok. W ten sposób może on od razu podzielić się swoimi przeżyciami z bliskimi osobami.

Cena wykonania zdjęć oraz filmu ze skoku spadochronowego w tandemie to zwykle około 250 złotych dodatkowo doliczanych do ceny skoku. Chociaż to spora suma, to jednak warto zdecydować się na taką dodatkową usługę przy zakupie skoku w prezencie – pamiątka będzie jeszcze lepsza.

skoki spadochronowe