Skoki tandemowe – kapitalne na prezent

Szukasz pomysłu na niecodzienny prezent dla bliskiej ci osoby? Chcesz czegoś, co będzie inne niż wszystko? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w szkole spadochronowej Skydive. Wybierając skok tandemowy w nasze ofercie, masz pewność, że kupujesz upominek, który będzie zapamiętany na długo!

Dobrze wiemy, że często znalezienie ciekawego upominku nie jest łatwe, szczególnie gdy ma być on jedyny w swoim rodzaju. Dlatego w naszej szkole Skydive oferujemy możliwość zakupu skoku tandemowego w prezencie. To najlepszy wybór wtedy, gdy liczą się niecodzienne emocje i przygoda. Dzięki temu, że w tandemie skoczyć może praktycznie każdy, to sprawdzony upominek na te ważne okazje i nie tylko.

Na czym polega skok tandemowy?

Skok w tandemie odbywa się razem z instruktorem, czyli jego uczestnik nie musi posiadać żadnego specjalnego przygotowania technicznego czy nawet badań lekarskich. Uczestnik i instruktor spięci są specjalną uprzężą, stosuje się także nowoczesne spadochrony z automatami, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Do skoku tandemowego nie trzeba przechodzić długich szkoleń. Wystarczy tylko wykupić skok w dogodnym terminie, a potem zgłosić się na lotnisko. Na miejscu przechodzi się krótki instruktaż bezpieczeństwa, potem odbiera się podstawowy sprzęt – gogle, kombinezon, a następnie wchodzi się do samolotu. Skok odbywa się z wysokości 3000 metrów, co daje około 30 sekund swobodnego spadania bez otwarcia czaszy spadochronu, lub też 4000 metrów, co jest równe 60 sekundom swobodnego spadania. Potem następuje otwarcie czaszy spadochronu na określonym pułapie i opadanie aż do miękkiego lądowania na trawiastej płycie lotniska.

Cały wyczyn może być też zarejestrowany. Warto skorzystać z takiej opcji, ponieważ dzięki niej można uzyskać niezwykłą pamiątkę i za każdym razem przypominać sobie wspaniałe emocje towarzyszące skokowi spadochronowemu. Skok rejestrowany jest przez dodatkowego skoczka, na którego kasku znajduje się kamera. Materiały nagrywane są w jakości HD i przekazane klientowi jako zmontowany film oraz zdjęcia.

Kiedy warto wybrać skok w upominku?

Skok tandemowy to kapitalny pomysł na prezent praktycznie na każdą okazję. Jest bardzo często wybierany w takich sytuacjach jak:

  • urodziny i imieniny

  • wejście w dorosłość – na 18. urodziny

  • ślub lub rocznica ślubu

  • wieczór kawalerski i panieński

  • ukończenie szkoły

  • Dzień Chłopaka, Dzień Ojca

  • Dzień Kobiet, Dzień Matki

Niezależnie od okazji skok ze spadochronem w tandemie będzie niecodziennym i unikatowym upominkiem, dzięki któremu będzie można zapamiętać ten dzień na długi czas. To powoduje, że obecnie skoki tandemowe cieszą się tak dużym powodzeniem na różne okazje dla młodszych i starszych, kobiet i mężczyzn.

Jak kupić skok w tandemie na prezent?

W naszej szkole spadochronowej Skydive przygotowaliśmy specjalną ofertę upominkową dla tych osób, które chcą zrobić niezwykły prezent bliskim. Przygotowaliśmy vouchery prezentowe – w ich przypadku nie ma potrzeby wcześniejszego uzupełniania informacji o terminie skoku i danych uczestnika skoku. To powoduje, że osoba, która otrzyma taki voucher, może samodzielnie zdecydować się na określony dzień, który będzie jej najbardziej odpowiadał. Zaproszenie na skok można przekazać w formie wydruku dokumentu przesyłanego przez nas na adres e-mail lub można zamówić eleganckie zaproszenie wysyłane przez nas pocztą.

Wtedy, gdy skok ma być niespodzianką i niczego niewiedząca osoba będzie przywieziona na lotnisko i tu będzie zaprezentowany jej upominek, zachęcamy do wcześniejszego zarezerwowania skoku w wybranym terminie, żeby mieć pewność, że akurat danego dnia będzie można skoczyć – oczywiście, plany pokrzyżować może pogoda, ale w przypadku, gdy warunki nie pozwalają na skakanie, wcześniej informujemy o tym naszych klientów.

Rezerwację można wykonać nawet teraz na naszej stronie internetowej Skydive.pl. Zachęcamy o skorzystania z naszej oferty i zakupienia niecodziennego upominku – najlepiej z 4000 metrów i z opcją rejestracji wideo i fotografowania, ponieważ wtedy daje ona najwięcej frajdy. Zapraszamy!

Tutaj kupisz zaproszenie na skok spadochronowy