Wakacyjny skok tandemowy w Gdańsku – limitowane miejsca!

Szukasz niecodziennego upominku dla bliskiej osoby? Mamy dla ciebie coś niezwykłego w naszej ofercie skoków spadochronowych – skoki tandemowe w Gdańsku, które rozpoczynają się 15 sierpnia i kończą 23 sierpnia. Przez te 9 dni będziemy całkowicie do waszej dyspozycji, aby zapewnić wam niezapomniane emocje!

Skoki tandemowe to świetny pomysł na rozrywkę i na niezwykły upominek. Zwykle nie skaczemy w Gdańsku, ale teraz mamy specjalną ofertę promocyjną dla naszych klientów. Będziemy dostępni na lotnisku właśnie w tym mieście i w tym czasie możesz spędzić swoje marzenia i zobaczyć świat z lotu ptaka – przepiękny Gdańsk oraz Morze Bałtyckie z niecodziennej perspektywy!

Taka okazja nie zdarza się często, dlatego jeżeli marzysz o skoku spadochronowym i jesteś z okolicy lub po prostu będziesz przebywać wtedy na wakacjach nad morzem, wykonaj rezerwację już teraz. Na naszej stronie internetowej Skydive już teraz możesz zrealizować ją w kilku prostych krokach. Wskaż dzień, który odpowiada ci najbardziej, a następnie określ godzinę i podaj nam swoje dane, a my będziemy czekali na ciebie punktualnie. Nie zwlekaj i wykonaj rezerwację – skorzystaj z tej niepowtarzalnej szansy z naszą szkołą spadochronową!